Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Pomóżmy znaleźć dom bezdomnym zwierzętom

Redakcja, 13.06.2013, 13:31

W najbliższy weekend podczas Dni Zduńskiej Woli schronisko w Czartkach będzie zachęcać mieszkańców miasta i okolicy do adopcji bezdomnych psów.

← REKLAMA

Właściciele schroniska "Funny pets" szukając domu dla swych podopiecznych, postanowili zorganizować punkt adopcyjny w Parku Miejskim w Zduńskiej Woli. Każdy, kto myśli o przygarnięciu czworonoga, bez problemu znajdzie odpowiedniego psa. Na nowych właścicieli w schronisku czeka ponad 500 zwierząt, dla których los okazał się niezbyt łaskawy.

Do akcji włączyła się grupa młodzieży Publicznego Gimnazjum nr 1, która 11 czerwca odwiedziła schronisko, przekazując dary zebrane podczas zbiórki w szkole. Zebrano pledy, kołdry na posłania dla psów, gryzaki i zabawki dla szczeniąt. Uczniowie chcą kontynuować współpracę ze schroniskiem, będą roznosić ulotki zachęcające do adopcji zwierząt. Niektórzy zapowiadają, że chcieliby w wakacje pracować jako wolontariusze w schronisku.

Skontaktować ze schroniskiem można się przez stronę internetową http://www.funnypets.pl/.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj