Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Miasto rozpoczęło zabawę

Redakcja, 14.06.2013, 15:54

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 3 komentarze
3

Tradycyjnie od przekazania zduńskowolskim studentom kluczy do miasta rozpoczęły się trzydniowe obchody Dni Miasta. W muzeum rozstrzygnięto też konkursy, w których wzięły udział dzieci i młodzież.

← REKLAMA

Prezydent Piotr Niedźwiecki wręczył symboliczny klucz do miasta rektorowi Społecznej Akademii Nauk Janowi Rekowi, a ten przekazał go grupie studentów. To otworzyło pierwszy dzień Dni Zduńskiej Woli.

Na dziedzińcu Muzeum Historii Miasta wręczono tez nagrody i dyplomy laureatom trzech muzealnych konkursów pod tytułami: "Moja przygoda w zduńskowolskim muzeum", "Piękno naszej dawnej architektury" oraz "Moja miejscowość w oczach moich bliskich".

Jeszcze dziś, piątek, wiele atrakcji. Na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji m.in. odbędzie się finał Rock the City oraz koncert Rambo Jet. O godz. 21.30 spod Elektronika wyruszy korowód młodych aktorów, którzy przejdą na plac Wolności, a tam wystąpią w przedstawieniu "Prometeusz i Pandora".

Program Dni Zduńskiej Woli

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (3)

 • ~gość_111 (IP: *.*.87.91), 14.06.2013, 21:02
  Panu prezydętowi garnitur się nie dopina ; )
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
  • ~gość_119 (IP: *.*.136.59), 15.06.2013, 10:36
   to przez cuksy:D
   0
   Jestem przeciw!
   Jestem za!
   Zgłoś do moderacji
 • ~gość_130 (IP: *.*.5.162), 16.06.2013, 09:56
  Niestety to co zrobili organizatorzy wczoraj wieczorem na Placu Wolności to totalne chamstwo i lekceważenie wszystkich. Na dużej scenie pani która prowadziła koncerty zapraszała na pokaz na Plac na 22 jak ludzie przyszli to zostali olani; powiedziano im że pokaz zacznie się o 23. CHAMSTWO i nic więcej na ten temat nie powiem.
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj