Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Mentally Blind zwycięzcą

Redakcja, 15.06.2013, 11:28

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Zwycięstwo III edycji Rock The City do muzycznego CV może sobie wpisać kapela Mentally Blind. Chłopaki zgarnęli 2 tys. zł oraz opiekę menadżerską.

← REKLAMA

Finał imprezy odbył się w miniony piątek podczas Dni Zduńskiej Woli. Rywalizowały ze sobą trzy kapele: Sleepwalker z Bełchatowa oraz dwa lokalne zespoły Tabula Raza oraz Mentally Blind. Publiczność zdecydowanie była za Tabula Razą, na ten zespół zagłosował juror Andrzej Wawrzyniak. Sleepwalker zdobył głos Marcina Kurka i Sławka Maciasa, a Mentally Blind Włodka Hechłacza i Zbyszka Godlewskiego, mieliśmy więc remis.

Po krótkiej burzy mózgów jurorzy zdecydowali jednak, że zwycięstwo należy się Mentally Blind. Dla chłopaków z tego zespołu to nie była pierwsza przygoda z Rock The City. W poprzedniej edycji zajęli drugie miejsce, ale jak zauważył Zbyszek Godlewski zespół muzycznie poszedł do przodu. Mentally Blind wygrali 2 tys. zł oraz opiekę menadżerską agencji reklamowej A!Media.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj