Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Trwają zapisy do "Lolek Cup"

Redakcja, 16.04.2015, 11:19

Stowarzyszenie "Centrum Inicjatyw Społecznych im. św. Jana Pawła II" organizuje kolejny turniej. Od maja rusza pierwsza edycja Orlikowej Ligi Mistrzów "Lolek Cup" dla młodzieży i dorosłych z całego powiatu.

← REKLAMA

Współorganizatorem jest powiat zduńskowolski. Sponsorami imprezy są: starosta zduńskowolski, prezydent Zduńskiej Woli oraz MSC. Orlikowa Liga Mistrzów trwać będzie od maja do lipca i ma na celu wyłonić najlepszą drużynę piłkarską w Zduńskiej Woli. /Rozgrywki będą na boisku przy II LO w Zduńskiej Woli.

Liga odbędzie się z podziałem na kategorie wiekowe. Pierwsza dotyczyć będzie młodzieży 1996-2001, a druga w wieku 1989-1995. Drużyna powinna składać się z minimalnie sześciu, a maksymalnie dziesięciu zawodników (wszyscy zostaną zgłoszeni przed rozpoczęciem rozgrywek) oraz mieć trenera-opiekuna, którą musi być osoba pełnoletnia, np. rodzic. By wyeliminować niepotrzebne potencjalne problemy, warunkiem wystąpienia w turnieju jest pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego. Osoby bez tego dokumentu nie zostaną dopuszczone do gry.

Wszystkie drużyny zagrają w klasycznym systemie w podziale na grupy, a więc "każdy z każdym". Po dwa najlepsze zespoły awansują do fazy finałowej.
Zgłoszenia przyjmowane są do 3 maja pod nr telefonu prezesa stowarzyszenia Dawida Zemlaka 795 588 131 lub należy się zgłosić do Łukasza Zawady, który urzęduje przy orliku II LO.

Fot. CIS

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj