Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Ekologicznie i przyrodniczo

Redakcja, 23.04.2015, 16:15

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

18. konkurs o tematyce ekologicznej zostanie podsumowany we wtorek, dzień wcześniej będzie można obejrzeć konkursowe prezentacje teatralne. Do oglądania będzie także "Fascynujący świat owadów" Mariana Kaczmarka.

← REKLAMA

Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli oraz Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli zapraszają na podsumowanie XVIII Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości o Tematyce Ekologicznej "O człowieku - ziemi - miłości".

Prezentacje konkursowe w kategorii teatralnej odbędą się w najbliższy poniedziałej o godz. 11 w sali widowiskowej przy ul. Dolnej 41. Dzień później podsumowana zostanie kategoria plastyczne w domu kultury "Na pięterku" przy ul. Kilińskiego 17 o godz. 13.
W ramach konkursu będzie można także obejrzeć wystawę fotografii przyrodniczej Mariana Kaczmarka - "Fascynujący świat owadów".

Zadanie pt.: "Ekologicznie i Artystycznie" konkursy i przeglądy realizowane w powiecie zduńskowolskim w roku 2015 dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj