Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Na turystycznym szlaku

Redakcja, 23.05.2015, 13:06

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Deszczowa aura nie zniechęciła rowerzystów, którzy wybrali się w rajd pod hasłem "Na turystycznym szlaku".

← REKLAMA

Rajd rowerowy zorganizowała Miejska Biblioteka Publiczna w Zduńskiej Woli wraz z Towarzystwem Przyjaciół Zduńskiej Woli w ramach Tygodnia Bibliotek. Hasło, które towarzyszy rowerzystom to "Na turystycznym szlaku".

Sobotni poranek, mimo że deszczowy i chłodny nie zniechęcił do rowerowej eskapady. Kilkudziesięciu rowerzystów spotkało się o godz. 9 pod ratuszem. -Jadę aby odreagować, zrelaksować się - mówiła Jadwiga Ziółkowska, miejska radna, która na rowerze jeździ często, więc ok. 40 km trasa nie stanowi dla niej problemu.

Rowerzystów poinstruowali członkowie z sieradzkiego Stowarzyszenia "Cudosfera", którzy czuwali nad bezpieczeństwem rowerzystów. Trasę biegła m.in. przez Annopole Nowe do Boczek, gdzie uczestnicy zwiedzili prywatne muzeum militariów, a potem Wojsławice do Białego Ługu, gdzie odbędzie się grillowanie.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj