Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Pierwszy zduńskowolski przegląd orkiestr

Redakcja, 14.06.2015, 16:02

Artykuł zawiera pliki dźwiękowe
Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 2 komentarze
2

W zduńskowolskim osiedlu Karsznice zorganizowano I Przegląd Amatorskich Orkiestr Dętych. Impreza przyciągnęła tłumy mieszkańców.

← REKLAMA

Najpierw orkiestry zaprezentowały się mieszkańcom i przemaszerowały ulicami Karsznic. Były to: Orkiestra Dęta Miasta Zduńska Wola, Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Burzeninie, Orkiestra Dęta Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Buczku, Strażacka Orkiestra Dęta "Druh" z Sędziejowic, orkiestra OSP Sieradz, Łaska Orkiestra Dęta, Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Rząśnia, Gminno-Parafialna Orkiestra Dęta z Dłutowa, Gminna Orkiestra Dęta przy OSP w Górce Pabianickiej oraz orkiestra OSP Spycimierz.

-Wspólnie z zarządem miejskiej orkiestry dętej zadecydowaliśmy, że zrobimy taki przegląd. Nie wiedzieliśmy czy uda nam się zebrać odpowiednią ilość głosów, mieszkańcy jednak nas poparli - mówi o imprezie, na którą udało się zdobyć pieniądze z budżetu obywatelskiego Feliks Pacewicz. -Dzisiaj widać efekty. Było warto się tego podjąć - dodaje.

Impreza jeszcze trwa na stadionie sportowym w Karsznicach, gdzie koncerty dają poszczególne orkiestry. Planuje się, że przegląd będzie organizowany co dwa lata.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (2)

 • ~gość_1597 (IP: *.*.22.140), 16.06.2015, 08:00
  Było super!
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_1857 (IP: *.*.188.18), 16.06.2015, 09:51
  Gratulacje dla organizatorów i pomysłodawców. Okazało się, że mieszkańcy chcą takich imprez, co pokazała frekwencja. Oby tak dalej.
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj