Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

10-lecie P3 "Razem"

Redakcja, 20.06.2015, 09:15

Artykuł zawiera pliki dźwiękowe
Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 5 komentarzy
5

Jubileusz 10-lecia istnienia świętuje Stowarzyszenie Ponad Podziałami "Razem" w Zduńskiej Woli. Okazjonalne spotkanie zorganizowano w piątkowy wieczór.

← REKLAMA

Spotkanie odbyło się w restauracji Tango w Zduńskiej Woli, jak się okazało nie przypadkowo. 10 lat temu to właśnie w tym miejscu spotkała się grupa inicjatywna samorządowców, działaczy społecznych i podjęto decyzję o powstaniu stowarzyszenia.

-Stowarzyszenie, które będzie próbowało łączyć, a nie dzielić, działać na rzecz mieszkańców miasta bez względu na poglądy polityczne. Dzisiaj, po 10 latach, mogę powiedzieć, że w naszym stowarzyszeniu są ludzie o różnych poglądach, ale łączy nas jedno - dobro dla naszego miasta i powiatu, co udowodniliśmy tworząc różne koalicje współpracy w samorządzie Zduńskiej Woli i powiatu - mówił prezes P3 "Razem" Andrzej Brodzki.

Autorem nazwy Stowarzyszenia Porozumienie Ponad Podziałami "Razem" jest Janusz Kochelski, obecny przewodniczący rady powiatu zduńskowolskiego.

-Chciałem, aby nazwa była oryginalna, a jednocześnie, aby mogła łączyć, a nie dzielić, dlatego też pomyślałem sobie, że stowarzyszenie, które będziemy tworzyć nie może być pawiem narodów, służebnicą cudzą i myślę, że stowarzyszenie swoją drogę obrało właściwie - mówił Janusz Kochelski.

Wśród zaproszonych gości byli m.in. w imieniu starosty zduńskowolskiego Jacek Hillebrand, były wójt gminy Zapolice Zenon Kowalski, były prezydent Zduńskiej Woli Zenon Rzeźniczak, przewodniczący SLD w Zduńskiej Woli Henryk Leśniczak oraz członek zarządu powiatu Feliks Pacewicz.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (5)

 • ~gość_1838 (IP: *.*.255.131), 20.06.2015, 10:28
  sie " śmietanka " dobrała ła ła. Mówili że nie będą straszyć.
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
  • ~gość_1852 (IP: *.*.59.151), 20.06.2015, 18:44
   No i nie straszyli hehe wręcz przeciwnie
   0
   Jestem przeciw!
   Jestem za!
   Zgłoś do moderacji
 • ~gość_1867 (IP: *.*.78.159), 20.06.2015, 12:18
  Wczoraj w Karsznicach kosili łąki! Ładną pokrzywę przyniósł Zeniu ;)
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_1848 (IP: *.*.161.137), 20.06.2015, 15:58
  No i Florczak sztandaru nie wyprowadzano. Pomidorku. Wstyd nam za ciebie.
  +1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
  • ~gość_1852 (IP: *.*.59.151), 20.06.2015, 18:43
   Oj pomidorze mówili, że ty fajny chłopak jesteś ale nie wiedzieli, że ty po śmietnikach łazisz
   0
   Jestem przeciw!
   Jestem za!
   Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj