Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Powiatowi stypendyści

Redakcja, 25.06.2015, 12:24

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 2 komentarze
2

Aż 92 uczniów szkół podlegających pod Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli odebrało stypendia za swoje szkole osiągnięcia.

← REKLAMA

W tym roku stypendia przyznawano na nowych zasadach, a także rada powiatu zwiększyła ich

pulę. W sumie w tym roku na ten cel z budżetu wydano 55 tys. 400 zł. Po raz pierwszy tylu uczniów odebrało pieniężne wyróżnienia. Kwoty w zależności od osiągnięć wahały się od 200 zł do nawet prawie 1,7 tys. zł.

Zobacz: Stypendia po nowemu

Najwyższą średnią 5,9 uzyskał uczeń I Liceum Ogólnokształcącego w Zduńskiej Woli Igor Kulda. To szkoła, która ma też najwięcej stypendystów, bo aż 39. Wyróżniono też 17 uczniów z II Liceum Ogólnokształcącego w Zduńskiej Woli, 14 uczniów z Zespołu Szkół Elektronicznych, 6 uczniów z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1, 9 uczniów z Zespołu Szkół Rolnicze CKU w Wojsławicach, 5 uczniów z Zespołu Szkół w Zduńskiej Woli - Karsznicach i dwoje uczniów z Zespołu Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej.

Stypendia wręczono podczas czwartkowej i ostatniej przed wakacjami sesji rady powiatu. Gratulacje odebrali także wychowawcy uczniów.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (2)

 • ~gość_1873 (IP: *.*.78.168), 25.06.2015, 13:37
  200zł za wojewódzki etap olimpiady przedmiotowej - najniższe stypendium wśród wszystkich. Zachęcam mądre głowy z powiatu do wzięcia udziału w olimpiadzie, może wtedy będą w stanie właściwie wycenić wysiłek włożony w taki konkurs. Serdecznie pozdrawiam :>
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
  • ~gość_1874 (IP: *.*.251.133), 25.06.2015, 17:18
   W zupełności się zgadzam z przedmówcą. Olimpiada to jednak olimpiada. A te wysokie średnie to pic na wodę fotomontaż. W liceach za nic ostają oceny celujące z religii, wuefu, przedsiębiorczości, edb, wok... itd te wszystkie "michałki". Nie dziwota więc, że tylu uczniów osiąga średnie powyżej 5,3. Coś tu jest nie tak.

   Mimo wszystko gratuluję wszystkim stypendystom, życzę udanych i bezpiecznych wakacji.
   +2
   Jestem przeciw!
   Jestem za!
   Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj