Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Podręczniki w kąt, witajcie wakacje!

Redakcja, 26.06.2015, 13:24

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Uroczyście było w piątek w szkołach. Uczniowie zakończyli rok nauki i już odpoczywają na wakacjach.

← REKLAMA

Bez obaw, że nauczyciel zapyta o streszczenie lektury, czy wywoła do tablicy, szli dzisiaj do szkoły uczniowie. W końcu odebrali świadectwa i mogą cieszyć się wakacjami. Z aparatem odwiedziliśmy Publiczne Gimnazjum nr 1 oraz Szkołę Podstawową nr 11 w Zduńskiej Woli.

W gimnazjum dyrektor szkoły Piotr Warchlewski z przejęciem zwracał się do uczniów, zwłaszcza klas trzecich, które kolejny semestr rozpoczną już w szkole średniej.

-Bardzo trudne to jest zadanie prowadzić ostatnią lekcję wychowawczą. To jest lekcja szczególna, żegnająca klasy trzecie. Jak dzieci wychodzą z domu, to rodzice błogosławią ich na dalszą drogę życia. My, mamy dzisiaj nie porównywalną chwilę, ale znaczącą - żegnamy klasy trzecie i wysyłamy je w szeroki świat - mówił do uczniów dyrektor.

Do Publicznego Gimnazjum nr 1 przyjechał także senator Andrzej Owczarek, który organizuje co roku od 10 lat bale charytatywne, a z zebranych pieniędzy funduje stypendia. Takie wyróżnienie w tym roku trafiło do uczennicy zduńskowolskiego gimnazjum Weroniki Szpery.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj