Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Reaktywacja seniorów Pogoni

Redakcja, 11.07.2015, 09:19

Zarząd Miejsko-Gminnego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Pogoń Zduńska Wola" podjął decyzję o reaktywacji drużyny seniorów.

← REKLAMA

-Do Zarządu Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Sieradzu zostało złożone pismo z prośbą o możliwość dołączenia zespołu do rozgrywek Sieradzkiej Klasy "A" - Grupa II w zbliżającym się sezonie 2015/2016. Prośba została rozpatrzona pozytywnie i drużyna seniorów od nowego sezonu będzie występować w tej klasie rozgrywkowej - informuje Krzysztof Kochelak, kierownik klubu.

Zespół Pogoni będzie oparty w większości na zawodnikach, którym kończy się wiek juniora, wychowankach klubu oraz do drużyny dołączy kilku doświadczonych zawodników ze Zduńskiej Woli. Grającym trenerem drużyny będzie Grzegorz Kaleta.

Pierwszy trening zespołu zaplanowany jest na poniedziałek 20 lipca o godzinie 18:30 na Stadionie Miejskim w Zduńskiej Woli.

Drużyna ma zaplanowane trzy mecze kontrolne w terminach:

22 lipca (środa) z KS Karsznice

29 lipca (środa) z LKS Zapole

5 sierpnia (środa) z Widawią Widawa

Oprócz meczów kontrolnych drużyna została zgłoszona do rozgrywek Okręgowego Pucharu Polski, gdzie w I rundzie zagra w niedzielę 26 lipca o godzinie 17:00 na wyjeździe z RKS Rychłocice.

Przypomnijmy, że Pogoń Zduńska Wola wycofała drużynę seniorską z rozgrywek w 2014 roku z powodów finansowych.

Zobacz też: Pogoń Zduńska Wola wycofuje drużynę seniorów

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj