Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Juniorzy pokonali seniorów

Redakcja, 29.06.2013, 18:01

Juniorzy MKS Zduńska Wola w mijającym tygodniu mieli rozegrać dwa mecze barażowe z Mechanikiem Radomsko, ale ŁZPN zmienił decyzję i oba zespoły awansowały do ligi wojewódzkiej bez rozegrania meczów, dlatego sztab szkoleniowy klubu postanowił, że w piątek, 28 czerwca, juniorzy rozegrają sparing z nowo powstającą drużyną seniorów MKS.

← REKLAMA

Zespół seniorów budowany jest na byłych i obecnych zawodnikach klubu, którzy w sierpniu przystąpią do rozgrywek w sieradzkiej klasie "A" drugiej grupy. Nadmienić trzeba, że w drugiej grupie gra zespół Olimpii Karsznice, więc zostaną rozegrane derby naszego miasta.

Wracając do piątkowego meczu, juniorzy pokonali swoich starszych kolegów 2:1, a bramki strzelali dla juniorów Dawid Kępniak (17min.) i Łukasz Rakowski (56min.), który dwa tygodnie temu uczestniczył w testach Śląska Wrocław. Bramkę dla seniorów strzelił Dawid Ciesielski (6min.).

Wszystkich kibiców i sympatyków zapraszamy na mecze nowo powstałej drużyny. Rozgrywane będą na boiskach PMOS przy ul. Dolnej 41.

Trenerzy prowadzący zespoły:
Romuald Solarek - seniorzy.
Tomasz Ziółkowski - juniorzy.

Fot. MKS Zduńska Wola

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj