Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

"Leżakove Kino" i Ireneusz Czop w ratuszu

Redakcja, 27.08.2015, 16:50

Spotkanie z aktorem Ireneuszem Czopem przed seansem filmu "Żyć nie umierać" oraz "Leżakove Kino" zaplanowano na najbliższą sobotę.

← REKLAMA

"Tajemnicę Filomeny" będzie można obejrzeć w sobotę o godz. 20.30 na parkingu przy ul. Sieradzkiej 6 w Zduńskiej Woli w ramach kina plenerowego "Leżakove Kino", które jest częścią projektu "Tkalnia Inicjatyw". Wstęp jest wolny, ale ilość leżaków ograniczona, chyba że zabierzecie też swoje siedziska.

Gwiazdą sobotniej premiery filmu "Żyć nie umierać" będzie aktor Ireneusz Czop, który wystąpił w filmie obok Tomasza Kota, Janusza Chabiora oraz Jacka Braciaka.

Spotkanie odbędzie się 29 sierpnia o godz. 17:30 (przed seansem). Ireneusz Czop przywita także widzów seansu o godz. 19:30.

Fot. Kino Ratusz

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj