Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Niszczyli lampy przy ratuszu

Redakcja, 09.09.2015, 11:21

Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Zduńskowolscy policjanci ustalili wandali, którzy zniszczyli lampy oświetleniowe przy ratuszu na placu Wolności w Zduńskiej Woli. Młodzieńcy wyładowali swoją agresję na trzech lampach.

← REKLAMA

Zgłoszenie o zniszczeniu lamp przy ratuszu w centrum miasta wpłynęło do zduńskowolskiej policji 27 sierpnia br. Wynikało z niego, że w nocy około godziny drugiej dwaj mężczyźni kopiąc nogami zniszczyli trzy lampy stojące przed ratuszem. Wartość jednej lampy wyceniono na 1800 złotych.

Grupa dochodzeniowo-śledcza na miejscu zdarzenia zabezpieczyła ślady pozostawione przez wandali oraz zapis z kamer budynku. Na podstawie zebranego materiału kryminalni wytypowali sprawców dewastacji lamp. Okazali się nimi dwaj zduńskowolanie w wieku 19 i 16 lat. We wtorek rano zatrzymano starszego z nich i dowieziono do komendy policji. Śledczy przedstawili mu zarzut zniszczenia mienia wspólnie z nieletnim. Mężczyzna przyznał się do przedstawionego mu zarzutu
i oświadczył, że powodem takiego zachowania był w nadmiarze wypity alkohol.

Za akt wandalizmu grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności. Nieletniego w najbliższym czasie czeka rozprawa przed sądem rodzinnym. Będzie czekał na nią w Ośrodku Wychowawczym w Lidzbarku Warmińskim.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_1979 (IP: *.*.78.130), 11.09.2015, 10:18
  Bardzo dobrze,ale do nie puchy tylko do roboty gnoje na rok czasu do sprzątania wokół ratusza!!!
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj