Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Wypadek na ul. Łaskiej

Redakcja, 24.09.2015, 11:59

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Mieszkanka gminy Widawa wyjeżdżając z ul. Orione w ul. Łaską doprowadziła do zderzenia z oplem astrą. Dwie osoby trafiły do szpitala.

← REKLAMA

Wypadek wydarzył się po godz. 8 w czwartek. Jak relacjonuje rzecznik prasowy zduńskowolskiej policji aspirant sztabowy Jacek Kozłowski, kierująca mazdą 626 43-letnia mieszkanka gminy Widawa wyjeżdżając w lewo z ulicy Orione w ul. Łaską doprowadziła do zderzenia z jadącym w stronę Łasku oplem astrą.

-30-letni mieszkaniec Zduńskiej Woli i jego pasażer, także zduńskowolanin, w wyniku zdarzenia zostali przewiezieni przez karetkę pogotowia do szpitala w Zduńskiej Woli - mówi.

Kierowcy byli trzeźwi. 43-latka nie miała przy sobie prawa jazdy, policjanci sprawdzają czy go zapomniała, czy może w ogóle nie ma uprawnień do kierowania. Trwają czynności wyjaśniające okoliczności wypadku.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj