Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Hala sportowa do niewielkiego remontu

Redakcja, 26.09.2015, 12:47

Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

W hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 przy ul. Złotej w Zduńskiej Woli zostanie pomalowany sufit oraz zostanie wymienione oświetlenie.

← REKLAMA

W piątek miejscy radni dokonali przesunięć w budżecie Zduńskiej Woli. 120 tys. zł zostanie przeznaczone na remont hali sportowej przy szkole przy ul. Złotej. 70 tys. zł będzie kosztować wymiana lamp, a 50 tys. zł malowanie sufitu.

-Hala sportowa zostanie w październiku wyłączona na dwa tygodnie. Nie będzie to z niczym kolidowało - informował wiceprezydent Czesław Rybka.

W uzasadnieniu do projektu uchwały napisano, że wielokrotne przemoknięcia dachu pozostawiały rdzawe zacieki, konieczne jest przeprowadzenie prac konserwatorskich wydłużających żywotność sufitu, a tym samym całej hali. Kompleksowa wymiana lamp jest konieczna, bo po 16 lat użytkowania wypaliły się gniazda świetlówkowe, co uniemożliwia wymianę samych świetlówek. Zostaną zamontowane lampy energooszczędne. Pieniądze pochodzą z oszczędności występujących na świadczeniach z tytułu dodatków mieszkaniowych.

Być może w przyszłym roku radni będą podejmować decyzję o zmianie parkietu w hali.

Fot. arch. zw24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_1984 (IP: *.*.253.60), 26.09.2015, 14:09
  a w PG 2 hala rośnie :)
  +1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj