Wiadomości / Zduńska Wola

Juniorzy nie zwalniają tempa

Redakcja, 05.10.2015, 15:07

Juniorzy MKS mają kolejny wygrany mecz na koncie. Tym razem w sieradzkiej klasie okręgowej juniorów pokonali zespół Zagłębie Lipniki.

Drużyny spotkały się w niedzielę na boisku w Zduńskiej Woli. Od początku dominowali gospodarze, chociaż zespół Zagłębia próbował grać z kontry. Nadmienić trzeba, że goście to zespół zbudowany na roczniku 97' z przewagą młodszych piłkarzy . Na pewno będzie to procentowało w kolejnych latach.

Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem MKS po strzałach Michała Walochy i Damiana Daniela. W drugiej połowie dwa celne trafienia dołożył ponownie Michał Walocha a piąty gol padł po bramce samobójczej. MKS wygrał 5:0.

Kolejny mecz juniorzy MKS rozegrają również na własnym boisku w niedzielę 11 października o godzinie 11, ich przeciwnikiem będzie drużyna Warty Działoszyn.