Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Dołącz do Biegu Niepodległości

Redakcja, 13.10.2015, 16:41

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W ramach powiatowych obchodów Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2015 r. odbędzie się IV Bieg Niepodległości Zduńska Wola-Strońsko. Trwają zapisy.

← REKLAMA

Uczestnicy wystartują z placu Wolności w Zduńskiej Woli tuż po zakończeniu uroczystości pod pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego. Trasę licząca ok. 10 km wyznaczono wzdłuż ul. Kościelnej, ul. Widawskiej, dalej drogą do Zapolic, tam ul. Główną, aż do pierwszego skrzyżowania, na którym należy skręcić w prawo, w drogę prowadzącą do pomnika upamiętniającego odzyskanie niepodległości przy cmentarzu w Strońsku, gdzie wyznaczono metę.

100 biegaczy, którzy pokonają wyznaczony dystans jako pierwsi, otrzyma pamiątkowe medale. W tym roku przewidziane zostały nagrody rzeczowe: za pierwsze trzy miejsca w kategorii kobiet oraz w kategorii mężczyzn. Natomiast na najmłodszego i najstarszego zawodnika czekać będzie niespodzianka na mecie. Dla wszystkich uczestników po odbytym biegu przewidziany został posiłek regeneracyjny.

Zgłoszenia przyjmuje Wydział Promocji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego, który mieści się w Zduńskiej Woli przy ul. Królewskiej 10, tel. (43) 825 45 88, e-mail: promocja@powiatzdunskowolski.pl.
Formularz zgłoszenia można pobrać ze strony internetowej powiatu i po wypełnieniu odesłać drogą elektroniczną lub złożyć osobiście w Wydziale Promocji, Kultury i Sportu. Zgłoszenia będą przyjmowane do 10 listopada.

Również w dniu biegu, czyli 11 listopada istnieje możliwość zapisu na bieg. Należy wtedy zgłosić się w godzinach od 11.00 do 12.15 w Biurze Zawodów znajdującym się przy Powiatowym Urzędzie Pracy w Zduńskiej Woli, ul. Getta Żydowskiego 4.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj