Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Fabryczna nieprzejezdna

Redakcja, 13.10.2015, 14:36

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 2 komentarze
2

Przez ponad miesiąc nie przejedzie się ul. Fabryczną w Zduńskiej Woli. Trwają tam prace związane z ułożeniem nowych chodników.

← REKLAMA

Ul. Fabryczna to niewielka, jednokierunkowa uliczka, którą można się przedostać z ul. Dąbrowskiego na ul. Juliusza. Do 20 listopada br. roku będzie ona jednak zamknięta, bo trwa na niej remont chodników.

Beata Turlakiewicz, dyrektor Biura Infrastruktury Technicznej wyjaśnia, że ulica nabierze bardziej reprezentacyjnego charakteru. W miejscu starych płyt chodnikowych pojawi się kostka granitowa. Urząd zawarł też porozumienie z właścicielem budynku po fabryce, który znajduje się przy tej uliczce, i ten na własną rękę położy kostkę na długości swojej nieruchomości. Miasto zajmie się resztą.

Koszt prac to około 69 tys. zł brutto. Stare płyty chodnikowe, jeśli ich stan na to pozwoli, będą wykorzystane do innych celów.

 • Fabryczna nieprzejezdna

  Redakcja, 13.10.2015, 14:36

  Fotogaleria zawiera 4 zdjęcia
  4
  Czytelnicy zamieścili 2 komentarze
  2

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (2)

 • ~gość_2032 (IP: *.*.119.25), 13.10.2015, 18:38
  jeszcze musieli by zlikwidować te meliny bliżej juliusza.... niech ci tak zwani "biedni ludzie" wezna sie za robote a nie czerpia pieniadze z kasy miasta czyli z naszych kieszeni... ale tacy ulicy nie pojda sprzatac bo godnosc im nie pozwala... hahaha
  +1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_1597 (IP: *.*.22.140), 14.10.2015, 08:21
  Nie każdy biedny człowiek to meliniarz! Nie wszyscy mogą mieszkać w blokach lub domkach. TBS nie dba o te kamienice, a one powoli niszczeją.
  +1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj