Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Powiatowy Dzień Nauczyciela 2015

Redakcja, 14.10.2015, 15:44

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Nagrody Starosty Zduńskowolskiego wręczono nauczycielom i dyrektorom szkół podlegających pod Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli.

← REKLAMA

Dzień Edukacji Narodowej, czyli popularny Dzień Nauczyciela powiat świętował w sali przy ul. Dolnej. Uroczystość była okazją do wręczenia wychowawcom i dyrektorom nagród finansowych. W sumie przeznaczono na to 34 200 zł - po 2 800 dla nauczycieli, a po 3 tys. zł dla dyrektorów.

-Dziękuję pięknie za wasz trud, codzienną pracę z uczniem, że prowadzicie ich drogą do dorosłości. Dziękuję wszystkim pracownikom placówek oświatowych - zwracała się do nauczycieli i dyrektorów Elżbieta Cieślak-Błasik z Kuratorium Oświaty w Łodzi. Podziękowania złożył także starosta zduńskowolski Wojciech Rychlik oraz przewodniczący rady powiatu Janusz Kochelski.

Nagrodzeni nauczyciele i wychowawcy: Gabriela Zduniak (I LO w Zd-Woli), Katarzyna Angerman (II LO w Zd-Woli), Sylwia Chojnacka (ZSE w Zd-Woli), Maria Szkudlarek (ZSZ nr 1 w Zd-Woli), Radosław Michalski (ZSZ nr 1 w Zd-Woli), Elżbieta Raj (ZS w Karsznicach), Katarzyna Jarczewska (ZSR CKU w Wojsławicach), Aneta Piontek (ZSZ im. Grzegorzewskiej w Zd-Woli), Tomasz Marciniak (PCKSiR).

Nagrodzeni dyrektorzy: Joanna Jarosławska (PCKSiR), Ireneusz Stasiak (ZSR CKU Wojsławice), Grzegorz Stasiak (CKU w Zd-Woli).

Nagrody Starosty Zduńskowolskiego wręczane są za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj