Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Policyjna Akademia Bezpieczeństwa 2015

Redakcja, 20.10.2015, 10:23

Drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 13 wygrała powiatowe eliminacje X edycji Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa. To sprawdzian ze sprawności fizycznej oraz wiedzy o bezpieczeństwie.

← REKLAMA

Eliminacje odbyły się w minionym tygodniu w Szkole Podstawowej nr 7 w Zduńskiej Woli. W konkurencjach wzięły udział dzieci z klas drugich szkół podstawowych z terenu powiatu zduńskowolskiego - rozwiązywały test z wiedzy o bezpieczeństwie oraz pokonywały tor
przeszkód. W sumie wystąpiło 15 dwuosobowych, chłopiec i dziewczynka, drużyn.

Zwyciężyła drużyna Szkoły Podstawowej nr 13 w Zduńskiej Woli, w składzie: Amelia Stecun i Oskar Konieczny. Drużyna ta będzie reprezentować powiat zduńskowolski na szczeblu wojewódzkim w listopadzie w akademii, która będzie przeprowadzona w Łodzi. Drugie miejsce zajęła SP nr 6 w Zduńskiej Woli w składzie: Weronika Pawelska i Filip Staszewski. Natomiast trzecie
miejsce zajęli uczniowie Szkoły Podstawowej w Zapolicach w składzie: Weronika Szymczak i Bartosz Woźniak.

Wszystkie dzieci uczestniczące w zawodach otrzymały nagrody i okolicznościowe dyplomy. Podczas konkursu dzieci biorące udział w zmaganiach odwiedził Komisarz Błysk (pluszowa maskotka), który przyjechał z Łodzi.

Fot. KPP Zduńska Wola

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj