Wiadomości / Zduńska Wola

MKS: juniorzy z wygraną, seniorzy po porażce

Redakcja, 02.11.2015, 10:08

Juniorzy starsi MKS Zduńska Wola pokonali MUKS Wróblew. Dla seniorów weekendowe spotkanie zakończyło się porażką.

Zespół z Bałucza pokonał MKS Zduńską Wolę 4:2. Nasi piłkarze grali bez czołowego zawodnika Piotra Burskiego, który pauzował przez kartki. Goście jako pierwsi obieli prowadzenie po bramce Dawida Kończaka zdobytej po strzale rzutu karnego. Pięćminut później wyrównującego gola zdobył Krzysztof Cichosz, wychowanek MKS.

Jeszcze w doliczonym czasie pierwszej połowy Michał Plusiewicz zdobywa bramkę z rzutu wolnego dla Bałucza. W drugiej połowie już w 50. minucie Witold Kubiak wyrównuje wynik. Błędy obrony zduńskowolskiego klubu powodują, że LUKS Bałucz zdobywa kolejna dwa gole, które przesądzają o porażce naszych zawodników. Bałucz dzięki tej wygranej i porażce Orkana Buczek w Rząśni zostaje nowy liderem sieradzkiej klasy okręgowej.

LUKS Bałucz - MKS Zduńska Wola 4:2 (2:1)
Bramki : Cichosz, Plusiewicz, Wożniak, Socha - Kończak (k), Kubiak.

Na pocieszenie juniorzy starsi MKS wygrali swój ostatni mecz w rundzie jesiennej pokonując wysoko MUKS Wróblew 13:0!

MUKS Wróblew - MKS Zduńska Wola 0 :13 (0:7)
Bramki: Walocha x6, Daniel x3, Fendor x2, Banasiak, Jałowy.

Zduńskowolanie zostali mistrzami rundy jesiennej wygrywając wszystkie mecze w sezonie, strzelając 45 bramek, a tracąc tylko dwie.