Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

II Światowy Zjazd Zduńskowolan pod koniec listopada

Redakcja, 07.11.2015, 11:30

Towarzystwo Przyjaciół Zduńskiej Woli zaprasza "każdego, kto pochodzi ze Zduńskiej Woli, tutaj się urodził i mieszkał lub po prostu czuje się z Naszym miastem związany" na II Światowy Zjazd Zduńskowolan połączony z jubileuszem 40-lecia działalności Towarzystwa Przyjaciół Zduńskiej Woli.

← REKLAMA

Zjazd odbędzie się 28 listopada 2015 roku. Początek o godzinie 11 w Miejskim Domu Kultury - Zduńskowolskim Centrum Integracji "Ratusz".
W programie:

11.00 - rejestracja uczestników w biurze Zjazdu w "Ratuszu" przy pl. Wolności 26
12.00-16.00 - zwiedzanie miasta z przewodnikami (będzie kilka tras do wyboru)
17.00 - uroczystości rocznicowe 40-lecia Towarzystwa Przyjaciół Zduńskiej Woli, Zduńskowolskie Centrum Integracji "Ratusz", pl. Wolności 26
- "w służbie miasta i jego mieszkańców" - rys historyczny 40-letniej działalności TPZW na rzecz Zduńskiej Woli
- wręczenie wyróżnień i odznaczeń
18.00 - koncert Zduńskowolanie Zduńskowolanom
19.30 - tort jubileuszowy
20.00 - uroczyste zakończenie Zjazdu i Jubileuszu

Od godz. 11.00 do późnych godzin wieczornych będzie działała Kawiarenka Zjazdowa w Ratuszu, gdzie będzie można nie tylko napić się kawy i posilić. To będzie także miejsce, gdzie będzie można usiąść, porozmawiać, powspominać.
W ciągu całego dnia zjazdowego nie zabraknie niespodzianek, które na pewno będą później miłym wspomnieniem Zduńskiej Woli.

Osoby chętne do udziału w zjeździe Towarzystwo Przyjaciół Zduńskiej Woli prosi o wcześniejszy kontakt. W sprawie szczegółów (m.in. rezerwacji hotelu) można dzwonić pod numer tel. 501 857 538 lub e-mail: tpzw.zdunskawola@o2.pl.

II Światowy Zjazd Zduńskowolan organizuje Towarzystwo Przyjaciół Zduńskiej Woli przy współpracy z Miastem Zduńska Wola, Muzeum Historii Miasta Zduńska Wola i Zduńskowolskim Centrum Integracji "Ratusz".

Fot. TPZW

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj