Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Będzie orlik lekkoatletyczny

Redakcja, 07.11.2015, 14:45

Pierwszy lekkoatletyczny orlik powstaje w Zduńskiej Woli. Na jego budowę powiat zduńskowolski zdobył dofinansowanie z ministerstwa sportu.

← REKLAMA

Orlik przeznaczony do dyscyplin lekkoatletycznych powstaje obok innego, piłkarskiego, który znajduje się przy II Liceum Ogólnokształcącym przy ul. KEN w Zduńskiej Woli.

-Orlik lekkoatletyczny uzupełni orlik piłkarski poprzez nadanie mu dodatkowych funkcji. Będzie tam bieżnia czterotorowa z nawierzchni poliuretanowej długości 130 metrów, bieżnia do skoku w dal, trójskoku, pchnięcia kulą. Mamy sporo zawodników w powiecie, którzy pasjonują się lekkoatletyką, dlatego to miejsce będzie im zapewne służyło - mówi starosta zduńskowolski Wojciech Rychlik.

Na budowę orlika powiat zdobył 127 tys. zł dofinansowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki, drugie tyle pochodzi z budżetu samorządu.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj