Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Cafe Nostalgia w Jurydyce

Redakcja, 08.07.2013, 14:15

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Zaczarowany, poetycki, nostalgiczny wieczór zafundowali muzycy Klubu Piosenki Artystycznej publiczności zebranej w niedzielny wieczór w Jurydyce.

← REKLAMA

Klub Piosenki Artystycznej działa przy Miejskim Domu Kultury w Zduńskiej Woli, w Jurydyce wystąpili z koncertem zatytułowanym "Cafe Nostalgia". Dla publiczności zaśpiewała Katarzyna Rajewska, Joanna Furmańczyk, Monika Syryczyńska, Martyna Rychlik, Katarzyna Mazurek, Natalia Jarosławska, Paulina Kopciuch, Adam Furmańczyk oraz Michał Oleszczyk. Na gitarze grał Andrzej Wawrzyniak, a na pianinie elektrycznym Przemysław Rybak.

Niedzielny koncert był wpisany w wakacyjny program MDK, o tym co jeszcze ta placówka i inne przygotowały na letnie dni można sprawdzić: Są wakacje, jest zabawa

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj