Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Turlakiewicz wiceprezydent Zduńskiej Woli

Redakcja, 09.11.2015, 16:48

Artykuł zawiera pliki dźwiękowe
Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 3 komentarze
3

Beata Turlakiewicz, która szefowała wydziałowi infrastruktury w magistracie, została mianowana na wiceprezydent Zduńskiej Woli.

← REKLAMA

-Myślę, że stawiamy na kompetencje zawodowe i doświadczenie. Przypomnę, że pani Beata Turlakiewicz jest z wykształcenia mgr inż. z ochrony środowiska, ma również bardzo bogate doświadczenie samorządowe - mówił w poniedziałek prezydent Piotr Niedźwiecki. -Myślę, że to bardzo dobry przykład awansu wewnętrznego wypływającego z kompetencji, zaufania pracowniczego, jak najdalszy od polityki, bo umówiliśmy się z panią prezydent Turlakiewicz, że ona będzie przede wszystkim działała na polu organizacyjnym, na polu uspokojenia tych wszystkich zaaranżowanych przedsięwzięć lub tych, które wspólnie po analizie podejmiemy do realizacji - dodawał.

Beata Turlakiewicz do tej pory kierowała Biurem Infrastruktury Technicznej Urzędu Miasta Zduńska Wola.

-W tej chwili prezydent miasta powierza mi dużo większe zadanie, dużo większy obszar będzie podlegał mojemu nadzorowi, w tym również inwestycje, te najważniejsze dla miasta: Miejski Obszar Funkcjonalny, wcześniej port multimodalny, my już wiemy od kilku tygodni, że to teraz platforma multimodalna, logistyczna, czyli i wnioski i ich charakter muszą ulec pewnej zmianie. Czasu mamy bardzo niewiele - przedstawiała swoje najbliższe plany Turlakiewicz.

-Mam nadzieje, że niedługo przedstawimy owoce, a nie tylko deklaracje tychże zamiarów, osiągnięć, bo gdzieś w tle, w poprzednim czasie było bardzo dużo komunikatów, chociażby dotyczących strategicznego jak się wydaje projektu, realizowanego w partnerstwie samorządowym, związanego z Miejskim Obszarem Funkcjonalnym, a dzisiaj do południa, kiedy zaczęliśmy analizować stan sytuacji, w której jest miasto Zduńska Wola, to okazuje się, że mamy pewne, bardzo poważne uwagi i niepokoi nas to, że nie mieliśmy wcześniej tej wiedzy, która jak się okazało nie została też w sposób właściwy dla samorządu rozłożona na zadania w zespole. Myślę, że to jest też taka wielka odpowiedź na temat decyzji kadrowej związanej z odwołaniem pana Pawła Jegiera z funkcji wiceprezydenta miasta - tłumaczył prezydent Niedźwiecki.

Paweł Jegier został odwołany w miniony piątek. Nową dyrektor infrastruktury w urzędzie zostanie Edyta Michalak, która do tej pory zastępowała Turlakiewicz. Piotr Niedźwiecki poinformował też, że zdecydował się powołać Kamilę Klauzińską, która może być kojarzona z wszelkich działań na rzecz utrwalania pamięci o Żydach żyjących w Zduńskiej Woli, na pełnomocnika prezydenta do spraw dziedzictwa kulturowego i historycznego.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (3)

 • ~gość_2072 (IP: *.*.236.173), 09.11.2015, 17:15
  Przecież to co mówi Pani Turlakiewicz to jest zapowiedź spodziewanej porażki w sprawie portu multimodalnego. Wsłuchajcie się Państwo dokładnie. Jaka platforma? Teraz chcecie zmieniać całość projektu, kiedy już wszystkie papiery przygotowane i trzeba składać wniosek?
  +1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_2073 (IP: *.*.251.131), 09.11.2015, 18:51
  No to mamy teraz w mieście super tandem....mąż w muzeum, żona pełnomocnik prezydenta ds dziedzictwa kulturowego i historycznego ......przyjdzie zastąpić tarcze herbowe miasta, na tarczę dawida....zniechęcony :(
  +1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_2074 (IP: *.*.180.45), 09.11.2015, 19:29
  Ale jaja muzeum Historii zmieni się w muzeum Żydów
  +1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj