Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Akcja edukacyjna strażaków

Redakcja, 19.11.2015, 10:47

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W związku z rozpoczętym sezonem grzewczym strażacy apelują o zachowanie rozsądku podczas użytkowania instalacji ogrzewczych. Stąd akcja "Zgaś ryzyko".

← REKLAMA

Ogromnym niebezpieczeństwem jest wystąpienie tlenku węgla, czyli popularnego czadu. Ochronić mogą nas przed nim dostępne w sklepach czujniki. Ich koszt waha się od kilkudziesięciu złotych w górę, ale jego pomoc może się okazać bezcenna.

Czad to nie jedyne zagrożenie związane z ogrzewaniem domu w sezonie zimowym, dlatego strażacy zachęcają do zapoznania się z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa zamieszczonymi na stronie internetowej KP PSP Zduńska Wola, gdzie dowiemy się o : zagrożeniach stwarzanych przez pożar, zasadach i celowości montażu czujek czadu, dymu oraz gazu, zezpiecznej eksploatacji instalacji gazu ziemnego oraz propan- butan, zezpiecznej eksploatacji urządzeń elektrycznych.

Akcja edukacyjno - promocyjna "Zgaś Ryzyko"

29 listopada w Manufakturze w Łodzi w ramach ogólnopolskiego programu ograniczenia liczby ofiar pożarów "Zgaś Ryzyko" przeprowadzona zostanie akcja edukacyjno-promocyjna pod nazwą "Ale Czad", której podstawowym celem jest uświadomienie społeczeństwu w jaki sposób zadbać o bezpieczeństwo we własnym domu oraz przedstawienie katalogu zadań jakie realizuje Państwowa Straż Pożarna w dziedzinie bezpieczeństwa publicznego.

Strażacy zapraszają przedszkolaków , młodzież szkolną oraz mieszkańców naszego powiatu.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj