Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Komisja nie wybrała dyrektora MDK

Redakcja, 25.11.2015, 17:25

Żadna z osób, które zgłosiło swoje kandydatury na stanowisko dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Zduńskiej Woli, nie spełniła wymagań komisji konkursowej.

← REKLAMA

Komunikat urzędu miasta:

Komisja Konkursowa nie dokonała wyboru uznając, że żadna z osób ubiegających się o to stanowisko nie daje rękojmi właściwego wykonywania szerokiego spektrum zadań, jakie winny ciążyć na dyrektorze Miejskiego Domu Kultury w Zduńskiej Woli.

Ogłoszenie o konkursie zostało rozpropagowane szeroko - nie tylko lokalnie - ale też w ogólnopolskich mediach. Liczyliśmy, że zgłosi się nie tylko znawca kultury, ale i menadżer z wizją, wiedzą, ale przede wszystkim doświadczeniem zawodowym niezbędnym na tak odpowiedzialnym stanowisku. W ocenie komisji kandydaci dysponują dużymi umiejętnościami, ale jedynie w zakresie części zadań koniecznych do realizacji na tym stanowisku - nie posiadają pełnego zakresu wiedzy, gwarantującej profesjonalne i niezawodne funkcjonowanie Miejskiego Domu Kultury w Zduńskiej Woli.

Przypomnijmy, że do konkursu zgłosiła się Violetta Bryl-Szlagowska, Lesław Sałacki oraz Radosław Tyrakowski.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj