Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

MDK w akcji Basket Brigade

Redakcja, 01.12.2015, 15:31

Zduńskowolski ratusz przyłączył się do globalnej inicjatywy Basket Brigade. W Punkcie Informacji Turystyczno-Kulturalnej można zostawiać swoje dary dla rodzin, które borykają się z różnymi życiowymi problemami i są w trudnej sytuacji materialnej.

← REKLAMA

Jedzenie oraz produkty pierwszej potrzeby przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Pomysłodawczyniami akcji Basket Brigade Zduńska Wola, jak wyjaśnia MDK, są Asia Aleksandrowicz i Paula Wlazło, które zainspirowane działalnością Basket Brigade i Basket Brigade Polska przedsięwzięły decyzję, by stać się częścią globalnej inicjatywy, która co roku dociera do ponad 4 mln ludzi na całym świecie w okresie świąt Bożego Narodzenia. Od ponad 30 lat jej celem jest dostarczenie do rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej koszy pełnych jedzenia oraz produktów pierwszej potrzeby.

-Asia i Paula są przyjaciółkami ze szkolnej ławki, które na co dzień realizują się w dziedzinie sztuki. Paula na Akademii Sztuk Pięknych, Asia w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Oprócz realizacji zawodowych, związanych ze sztuką, ich marzeniem oraz ambicją jest organizowanie akcji dla najbardziej potrzebujących - wyjaśnia na swojej stronie internetowej MDK.

W tym roku, 23 grudnia dotrą do 50 rodzin z regionu Zduńskiej Woli i okolic by sprawić radosne i spokojne święta potrzebującym.

Poczynania dziewczyn można śledzić na Facebooku

Link organizacji

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj