Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Rusza ŚDS przy Dąbrowskiego

Redakcja, 15.12.2015, 15:02

Artykuł zawiera pliki dźwiękowe
Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Z lekkim opóźnieniem rozpoczyna pracę Środowiskowy Dom Samopomocy przy ul. Dąbrowskiego w Zduńskiej Woli. Pierwsze zajęcia powinny się odbyć w najbliższą środę.

← REKLAMA

Zgodnie z planami ŚDS tworzony na dwóch piętrach odrestaurowanej kamienicy przy ul. Dąbrowskiego, miał ruszyć z początkiem grudnia.

-Jest niewielki poślizg ze względu na to, że te wszystkie procedury przetargowe nie zawsze pozwalają, aby zdążyć w terminie, ale wszystko wskazuje na to, że od jutra (16 grudnia- przyp. red.)będzie uruchomiony Środowiskowy Dom Samopomocy. Trwa montaż wszystkich tych urządzeń, z których będą korzystać uczestnicy - wyjaśnia Mariusz Kubiak, dyrektor PCPR, pod który podlega ŚDS.

Oferta ma być bardzo bogata, przygotowywana jest sala komputerowa, kulinarna, rehabilitacyjna, a nawet stolarnia. Docelowo instytucja przygotowana jest na przyjęcia 40 osób, lista nie jest jeszcze zamknięta. Zainteresowane osoby mogą udać się do PCPR przy ul. Getta Żydowskiego 4a lub do podobnej jednostki w danym rejonie zamieszkania.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj