Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Promocja poprzez zabawę w Zespole Szkół nr 1

Redakcja, 04.02.2016, 11:09

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W Zespole Szkół nr1 z Oddziałami Integracyjnymi w Zduńskiej Woli zorganizowano bal karnawałowy dla najmłodszych uczniów oraz przedszkolaków z okolicznych przedszkoli.

← REKLAMA

Dzieci bawiły się przebrane za swoich ulubionych bohaterów z bajek, księżniczki czy policjantów. Zabawa karnawałowa zorganizowana została w celu promocji szkoły i zapoznania przedszkolaków, poprzez zabawę, z jej murami.

-To jest coś w rodzaju promocji naszej placówki. Jest możliwość zaprezentowania się, pokazania i zachęcenia dzieci do tego, aby do szkoły chciały przyjść - mówi dyrektor placówki Mirosław Potoniec.

Wkrótce planowany jest "Dzień otwartych drzwi", gdzie dzieci wraz z rodzicami będą mogły poznać szkołę przy ul. Kilińskiego w Zduńskiej Woli, przejść się jej korytarzami, czy zobaczyć jak prowadzone są w niej zajęcia.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj