Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Muzealne konkursy

Redakcja, 18.02.2016, 11:15

"Moja przygoda w muzeum" i "Detale małej architektury. Sztuka sakralna" to dwa konkursy, które organizuje Muzeum Historii Miasta Zduńska Wola. Udział w konkursie można zgłaszać do 5 kwietnia, prace konkursowe do 25 kwietnia.

← REKLAMA

Rozstrzygnięcie konkursów odbędzie się podczas otwarcia Dni Zduńskiej Woli 17 czerwca. "Moja przygoda w muzeum" to plastyczny konkurs międzynarodowy, którego celem jest pogłębienie wiedzy dzieci i młodzieży o eksponatach muzeum w Zduńskiej Woli, a także o wartościach historycznych, naukowych i artystycznych jakie ze sobą niosą.

Drugi konkurs "Detale małej architektury. Sztuka sakralna" ma rangę regionalną. Można wykonać prace fotograficzne i plastyczne. Temat nawiązuje do ogólnopolskich obchodów 1050 Rocznicy Chrztu Polski.

Regulaminy konkursu dostępne są na stronie http://muzeumzdunskawola.blogspot.com/ oraz https://www.e-bip.org.pl/muzeumzdunskawola/

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj