Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Porter, Daniec, muzyka celtycka...

Redakcja, 24.02.2016, 19:11

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Wieczór z Wawrzynem, koncert Johna Portera, spektakl "Klimakterium… i już", czy wernisaż fotograficzny to część atrakcji, na które zaprasza Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli i jego karsznicka filia.

← REKLAMA

W najbliższy czwartek (25 lutego) o godzinie 19.00 zachęcamy do odwiedzenia Kawiarni Literackiej, gdzie odbędzie się kolejny "Wieczór z Wawrzynem", tym razem zatytułowany "Miłość". Gościem wieczoru będzie Ewa Tomaszewska. Wstęp jest wolny.
Ponownie będzie można obejrzeć też widowisko taneczne "Miłość Alibaby na bis!" w choreografii Lubomiły Chmielewskiej-Szymczak. Narrację do widowiska opracował Andrzej Wawrzyniak, a efekty wizualne przygotował Mariusz Fraszczak. To wydarzenie 26 lutego o godz. 18 w Sali widowiskowej ratusza. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie ratusza

Filia Miejskiego Domu Kultury w Zduńskiej Woli, Otwarte Warsztaty Fotografii Plenerowej, Pracownia Fryzjerska Agnieszki Bednarek i Miejska Orkiestra Dęta zapraszają 4 marca o godz. 18 na wernisaż wystawy fotografii "Maska, szpilki i instrument", 4 marca.

John Porter w trasie Solo z ostatnią płytą "Honey Trap", która jest muzyczną kontynuacją wysoko ocenianego przez krytyków poprzedniego albumu "Back InTown", jednocześnie drugim z planowanej trylogii spod znaku mrocznego rocka, odwiedzi też Zduńską Wolę. Ten koncert 6 marca o godz. 17.00, sala widowiskowa w ratuszu. Panie, z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, bilety w cenie 35 zł, panowie zapłacą 45 zł. Na koncert z okazji Dnia Kobiet zaprasza też filia MDK w Karsznicach. Początek o godz. 18.

W ratuszu 9 marca dwa razy zostanie wystawiona sztuka teatralna "Klimakterium… i już". Pierwszy występ o godz. 17, drugi o godz. 20:15. W sztuce w zabawny sposób mówi się i śpiewa między innymi o uderzeniach gorąca, co dla wielu kobiet jest czymś wstydliwym. Tutaj słyszymy melodię piosenki
"Kuba, wyspa jak wulkan gorąca" i bohaterki śpiewające: "Czuję znów uderzenia gorąca O-la! E-ja! Jakbym czołem dotknęła do słońca, żar tropików rozpala mnie." Dążenie do doskonałości okupione nieraz olbrzymim poświeceniem bohaterki opisują w piosence: "Nie mogę tchu złapać już… A sukces jest już tuż tuż… Obiecał mi mój trener, czyli Staś że dziesięć gram spadnie… aż". Te kobiety mają świadomość upływającego czasu, który ich nie oszczędza, ale nie zamierzają się załamywać, wolą to zaakceptować jako coś co wpisane jest w życie każdej kobiety, która przekracza przełomową liczbę 50 lat. Wspaniała komedia - jedna z najczęściej wystawianych w ostatnich latach na deskach teatrów w całej Polsce. Bilety do nabycia w kasie Ratusza oraz na stronie www.kupbilecik.pl

11 marca o godzinie 18.00 można zobaczyć Najnowszy Program Kabaretowy w wykonaniu Marcina Dańca. Bilet: 55 zł do 6 marca, 65 zł od 7 marca do nabycia w kasie ratusza.
13 marca koncert muzyki celtyckiej, w wykonaniu zespołu Rhiannon. Początek o godz. 17 w Sali kameralnej ratusza. Bilet: 25 zł do 29.02, 35 zł od 01.03.
Rhiannon - to zespół muzyczny z Wrocławia wykonujący szeroko pojętą muzykę celtycką (głównie irlandzką). Podczas koncertów grupa przenosi słuchacza do świata muzyki folkowej zielonej wyspy.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj