Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

IX targi uczelni wyższych i szkół policealnych

Redakcja, 02.03.2016, 14:56

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Kierunki ścisłe, humanistyczne i typowo zawodowe, a także placówki pomagające w wyborze ścieżki kariery zaprezentowały się podczas IX Targów Edukacyjnych Uczelni Wyższych i Szkół Policealnych w Zduńskiej Woli.

← REKLAMA

Impreza, która odbyła się w środę w Zespole Szkół Elektronicznych w Zduńskiej Woli, jest organizowana przede wszystkim z myślą o młodych mieszkańcach naszego powiatu, którzy kończąc edukację w szkołach średnich stoją przed wyborem, który może zaważyć o ich karierze.
Między stoiskami przewijała się młodzież, która ma już wyznaczoną ścieżkę na przyszłość i od reprezentantów uczelni dowiadywała się konkretów dotyczących przyjęcia, ale i były osoby, które wahały się, który kierunek ostatecznie wybrać, a i tacy, co pomysłu na siebie dopiero szukali.

Swoje oferty edukacyjne zaprezentowało prawie 30 wystawców - była to m.in. komenda powiatowa straży pożarnej w Zduńskiej Woli, Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Kaliszu, Wojskowa Komenda Uzupełnień w Sieradzu, Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach, czy Politechnika Łódzka.

Targi zorganizowało Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli przy współpracy Społecznej Akademii Nauk oraz ZSE.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj