Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Wielki jubileusz tuż, tuż

Redakcja, 10.03.2016, 19:10

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Czwartkowym happeningiem ulicami Zduńskiej Woli i tańcem w Parku Miejskim przypomnieli uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Wielkiego w Zduńskiej Woli, że ich szkoła w tym roku obchodzi 100-lecie.

← REKLAMA

Główne uroczystości odbędą się 1 października, ale szkoła już od kilku miesięcy daje znać o swoim wielkim święcie. W czwartek odbył się kolejny happening.

Na obchody z okazji 100-lecia szkoły ogólniak zaprasza wszystkich absolwentów i wychowanków oraz byłych i obecnych nauczycieli. Koszt uczestnictwa w części oficjalnej wynosi 40 złotych (w tym m.in. dyplomy, poczęstunek w klasach i okolicznościowe upominki), udział w Balu Absolwentów wymaga dodatkowej wpłaty 150 złotych.

Wpłat należy dokonywać na konto Stowarzyszenia Absolwentów i Wychowanków I Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Wielkiego w Zduńskiej Woli z podaniem imienia i nazwiska (w przypadku mężatek panieńskiego) oraz roku ukończenia szkoły. Deklarację uczestnictwa w balu należy zgłosić potwierdzić wpłatą do 10 czerwca 2016r. na poniższe konto:
Stowarzyszenie Wychowanków Gimnazjum i Liceum im. Kazimierza Wielkiego 98-220 Zduńska Wola ul. Dąbrowskiego 6;

Bank Pekao S.A. nr konta bankowego : 05 1240 3305 1111 0010 5238 4764

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj