Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Podsumowanie konkursu z wiedzy o mediach

Redakcja, 11.03.2016, 18:20

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 2 komentarze
2

Podsumowano drugą edycję konkursu "Media interaktywne - Nowe media", zorganizowanego przez Społeczną Akademię Nauk Wydział w Zduńskiej Woli.

← REKLAMA

Pierwsze miejsca równolegle zajęli Karol Zarzycki i Bartosz Świstacz z Zespołu Szkół Elektronicznych w Zduńskiej Woli. Drugie miejsce przypadło Kamilowi Pacha z Zespołu Szkół nr 1 w Wielunia, a na trzecim miejscu równolegle: Szymon Dominiak z Zespołu Szkół Elektronicznych w Zduńskiej Woli i Krzysztof Bocian z I Liceum Ogólnokształcącego w Zduńskiej Woli.

Finał konkursu zorganizowano w sali Zespołu Szkół Elektronicznych w Zduńskiej Woli. Uczestnicy rozwiązywali test składający się łącznie z 20 pytań. Do finału zakwalifikowało się 26 uczniów z następujących szkół: I Liceum Ogólnokształcące w Zduńskiej Woli, II Liceum Ogólnokształcące w Zduńskiej Woli, Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu, Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Zduńskiej Woli i Zespół Szkół Elektronicznych w Zduńskiej Woli.

Nagrody, ufundowane przez Społeczną Akademię Nauk Wydział w Zduńskiej Woli oraz Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli wręczyli dr Dominika Kaczorowska-Spychalska (koordynator z ramienia SAN), dyrektor Zespołu Szkół Elektronicznych w Zduńskiej Woli Justyna Kunkel oraz starosta zduńskowolski Wojciech Rychlik.

Konkurs przebiegał pod honorowym patronatem Wojciecha Rychlika, starosty zduńskowolskiego.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (2)

 • ~gość_2323 (IP: *.*.244.23, ), 11.03.2016, 22:33
  fajny konkurs, aczkolwiek wolę jedzenie
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_2330 (IP: *.*.30.236, 1), 15.03.2016, 20:30
  pięknie karol wyszedłeś
  pozdrawiamy Tadek i Wojtek Idziaszczykowie
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj