Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Zmiana w statucie PCPR

Redakcja, 28.03.2016, 17:51

Artykuł zawiera pliki dźwiękowe
Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Radni powiatu pochyli się nad uchwałą ujednolicającą obsługę administracyjną, finansową i organizacyjną jednostek pomocy społecznej powiatu zduńskowolskiego. Nad tym wszystkim będzie czuwać Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli.

← REKLAMA

Wspólna obsługa dotyczy Środowiskowego Domu Samopomocy w Przatówku i dwóch w Zduńskiej Woli, które otwarto w zeszłym roku - ŚDS przy ul. Dąbrowskiego 15 i ul. Łaskiej 59.

- Myślę, że zeszły rok był bardzo udany. Realizowaliśmy jako jedni z nielicznych PCPR-ów, projekt "Z myślą o przyszłości", który trwał do 30 czerwca 2015 roku, w tym roku też go realizujemy i dalej będziemy pozyskiwać środki dla korzyści mieszkańców powiatu zduńskowolskiego - mówi Mariusz Kubiak, dyrektor PCPR w Zduńskiej Woli.

PCPR w tym roku chce zdobyć pieniądze na zakup autobusów dla środowiskowych domów samopomocy. Obecnie są dwa w Zduńskiej Woli.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj