Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

59-latka kradła bukszpan sprzed szkoły

Redakcja, 07.04.2016, 10:32

Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Policjanci zatrzymali kobietę, która trzykrotnie ukradła krzewy bukszpanu rosnące przed Zespołem Szkół Zawodowych Nr 1 w Zduńskiej Woli przy ulicy Żeromskiego. Mieszkanka gminy Zduńska Wola poddała się dobrowolnie karze grzywny w wysokości 500 złotych i pokrycia kosztów sądowych.

← REKLAMA

Od 31 marca br. sprzed "Mechanika" zaczęły ginąć posadzone w ramach akcji "Nasz zielony świat" krzewy bukszpanu. Do kradzieży dochodziło w godzinach rannych. 6 kwietnia po godzinie 5 rano policjanci prewencji zaczaili się na złodzieja. Przed godziną 6 pod szkołę podjechała kobieta na rowerze i próbował ponownie ukraść zielone drzewko. Została zatrzymana i dowieziona do komendy.

Złodziejką okazała się, 59-letnia mieszkanka gminy Zduńskiej Woli. Kobieta kradła przed pracą. Jeździła tamtędy do zakładu na ranną zmianę. W domu podczas przeszukania znalezione na działce skradzione krzewy. Były posadzone w ogródku.

Funkcjonariusze policji przedstawili jej zarzuty kradzieży 5 krzewów wartości prawie 215 złotych. Kobieta poddała się dobrowolnie karze. Nie potrafiła wytłumaczyć swojego postępowania.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_2375 (IP: *.*.22.140), 07.04.2016, 12:41
  Urocza kobieta! Kto to krzewy z miasta na wieś dowozi? Świat się zmienia ale czy na lepsze?
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj