Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Przenosiny biura Schreibera i Seweryńskiego

Redakcja, 09.04.2016, 11:17

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Poseł Grzegorz Schreiber i senator Michał Seweryńki przenieśli swoje biuro w Zduńskiej Woli z placu Wolności do lokalu przy ul. Złotnickiego 3. Podczas jego oficjalnego otwarcia, przedstawiono kandydata na miejskiego radnego - Tomasza Półgrabię.

← REKLAMA

Biuro po przeprowadzce oficjalnie otwarto w piątek (9 kwietnia). Wśród zaproszonych gości byli włodarze Zduńskiej Woli, Sieradza, Łasku, gminy Zduńska Wola, czy członkowie PiS.

- Byliśmy na placu Wolności, kilka kroków dalej znaleźliśmy lepsze warunki do pracy, większe pomieszczenia, w których biuro poselsko-senatorskie będzie mogło funkcjonować - mówił poseł Grzegorz Schreiber.

- Zduńska Wola jest dużym ośrodkiem w naszym okręgu wyborczym, stąd jest potrzeba częstych spotkań. Będziemy tu zawsze do państwa dyspozycji - podkreślał senator Michał Seweryński.

Przedstawiono też Tomasza Półgrabię, który ma walczyć o głosy z okręgu nr 1 w Zduńskiej Woli w wyborach uzupełniających do miejskiej rady. Półgrabia ma 44 lata, pracuje w TBS "Złotnicki" w Zduńskiej Woli, żonaty, ojciec dwójki dzieci. Startuje z Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość dla Zduńskiej Woli.

Biuro znajduje się na drugim piętrze kamienicy przy ul. Złotnickiego 3. W kwietniu będzie czynne we wtorki i czwartki w godz. 16-18. Od maja od poniedziałku do piątku w godz. 8-16. Jeśli zbierze się też grupa potrzebujących, to będę organizowane spotkania z prawnikiem.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj