Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Parafia walczy o plac zabaw. Możesz im pomóc

Redakcja, 11.04.2016, 10:32

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Parafia św. Antoniego w Zduńskiej Woli walczy o pieniądze na integracyjny plac zabaw w konkursie "To Dla Mnie Ważne". Możesz jej pomóc, oddając głos w zabawie.

← REKLAMA

Projekt zduńskowolskiej parafii nosi nazwę "Integracyjny Plac Zabaw Misia" i ma na celu zapewnienie miejsca zabaw dla dzieci zdrowych i niepełnosprawnych ze Zduńskiej Woli i okolic.

- Budowa placu zabaw na terenie naszej parafii, gdzie funkcjonuje także Świetlica Środowiskowa "Trampolina" oraz wspólnota niepełnosprawnych przyczyni się zintegrowania dzieci zdrowych i dysfunkcyjnych. Będzie przestrzenią do spotkań całych rodzin z dziećmi. Dzięki wydzielonemu miejscu z ławkami, umożliwi także wypoczynek rodzicom pilnującym swoich pociech - tak motywuje parafia swój projekt.

Zdobyć można 20 tys. zł, teraz liczą się głosy. Głos można oddać wchodząc na stronę konkursu "To Dla Mnie Ważne".

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj