Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Dzień Pamięci o Holokauście

Redakcja, 20.04.2016, 07:15

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Dzień Pamięci o Holokauście, jak co roku począwszy od 2008, zorganizuje w Zduńskiej Woli Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki.

← REKLAMA

Obchody w Zduńskiej Woli zaplanowane są na najbliższy czwartek. Pierwsza część uroczystości rozpocznie się lekcją poświęconą historii Żydów w naszym mieście. Spotkanie w PG nr 1 w godz. 9-10.10.

Druga część uroczystości odbędzie się na Cmentarzu Żydowskim przy ul. Kaczej. Zbiórka uczestników w Parku Miejskim o godz. 10.20. Na miejscu m.in. przemówienie wygłosi prezydent Zduńskiej Woli.

W rocznicy zaplanowano uczestnictwo przedstawicieli szkół powiatu zduńskowolskiego począwszy od klas szóstych szkół podstawowych po szkoły średnie, organizacji politycznych i społecznych z terenu powiatu zduńskowolskiego.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj