Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Remis w derbach Zduńskiej Woli

Redakcja, 24.04.2016, 09:16

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Sprawiedliwym remisem zakończyło się spotkanie piłkarzy rocznika 2003 Pogoni Zduńska Wola z MKS Zduńska Wola. Dla pierwszej drużyny bramkę zdobył Jakub Antoszczyk, a dla przeciwników Kacper Trenkner.

← REKLAMA

Mecz na stadionie MOSiR - gospodarze Pogoń - cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem kibiców. Gorącego dopingu więc nie brakowało.

Zawodnicy Pogoni już w drugiej minucie obieli prowadzenie po strzale Jakuba Antoszczyka i chociaż MKS stwarzał sobie sytuacje strzeleckie, to pierwsza połowa zakończyła się zwycięstwem młodych zawodników Pogoni.

W drugiej połowie "emksiacy" nadal próbowali strzelić gola wyrównującego, co udało się po 15 minutach. Kacper Trenkner przepięknym strzałem z 15 metrów zdobył gola. Zawodnicy schodzili z boisko z zasłużonym remisem.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj