Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Uroczystości majowe w Zduńskiej Woli

Redakcja, 27.04.2016, 14:30

2 i 3 maja Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli organizuje uroczystości oficjalne i te mniej uroczyste.

← REKLAMA

2 maja obchodzimy Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej. Uroczystości tego dnia rozpoczną się o godz. 10 od mszy w parafii NSPJ w Karsznicach, następnie złożone zostaną kwiaty pod pomnikiem Juliusza Sylli i Kazimierza Kałużewskiego. Pomnik znajduje się przy skrzyżowaniu z ul. Grunwaldzką w Karsznicach. W Zespole Szkół w tym osiedlu odbędzie się piknik "Połączeni bielą i czerwienią".

3 maja to Święto Konstytucji. Msza zostanie odprawiona w parafii św. Antoniego w Zduńskiej Woli o godz. 11. Później uczestnicy przemaszerują pod pomnik Jana Pawła II w Al. Kościuszki. O 12.0 będzie można obejrzeć pokaz musztry paradnej w wykonaniu uczniów ZS CKU w Wojsławicach.

Obchodom będą towarzyszyć imprezy sportowe - m.in. Turniej Strzelecki o Puchar Starosty Zduńskowolskiego czy Ogólnopolski Turniej Rugby "Puchar Konstytucji". Więcej na plakacie.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj