Wiadomości / Zduńska Wola

Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Porażka Pogoni z Włókniarzem

Redakcja, 28.07.2013, 15:33

W sobotę na boisku w Zelowie drużyna seniorów Pogoni Zduńska Wola rozegrała mecz kontrolny ze spadkowiczem z III ligi Włókniarzem Zelów. Niestety spotkanie zakończyło się porażką zduńskowolan.

Pierwsza połowa meczu była ciekawym i wyrównanym widowiskiem. Obie drużyny stworzyły po kilka sytuacji pod obiema bramkami, ale tylko jedna została wykorzystana przez gospodarzy w 36 minucie meczu po mocnym uderzeniu przez zawodnika Włókniarza w długi róg bramki Pogoni.

W drugiej połowie losy meczu zostały rozstrzygnięte pomiędzy 54 i 58 minutą, kiedy zawodnicy Włókniarza zdobyli trzy bramki. Niestety duży udział przy dwóch straconych golach miał bramkarz Pogoni Krzysztof Chruściel. Najpierw w 54 minucie w niegroźnej sytuacji wypuścił piłkę z rąk, a będący najbliżej napastnik gospodarzy po krótkim prowadzeniu mocnym strzałem zdobył drugą bramkę dla Włókniarza.

Dwie minuty później złe ustawienie bramkarza Pogoni wykorzystał zawodnik Włókniarza, który strzałem z 35 metrów przelobował Krzysztofa Chruściela. Ostatnia bramka w tym meczu padła z rzutu karnego podyktowanego za zagranie ręką w polu karnym przez jednego z obrońców Pogoni. Następny mecz kontrolny drużyna Pogoni rozegra w środę (31 lipca) o godzinie 18:00 na wyjeździe z Concordią Piotrków Trybunalski.

WŁÓKNIARZ ZELÓW - POGOŃ ZDUŃSKA WOLA 4:0 (1:0)

SKŁAD DRUŻYNY:

Krzysztof Chruściel - Artur Górzawski, Krystian Grzelak, Damian Grzelak, Rafał Witczak - Jakub Dregier, Kamil Radomski, Patryk Kaczmarek, Grzegorz Królewiak - Michał Ignaczak, Krzysztof Cichosz
PO PRZERWIE ZAGRALI:
Rafał Łaguniak - Grzegorz Kaleta, Dawid Walczak, Jakub Jurga, Rafał Porada, Mariusz Juszczak, Marek Witczak
Trener drużyny: Grzegorz Kaleta

Nowi zawodnicy w Pogoni: Patryk Kaczmarek (Widawia Widawa), Mariusz Juszczak (MKS Zduńska Wola).