Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

To już matura!

Redakcja, 04.05.2016, 11:15

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Nad pytaniami z języka polskiego głowią się dziś (4 maja) maturzyści w całej Polsce. W powiecie zduńskowolskim pisze 559 osób.

← REKLAMA

Na początek uczniowie ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych usiedli do egzaminu z języka polskiego na poziomie podstawowym, popołudniem wersja rozszerzona. W najbliższych dniach czeka ich test z matematyki, języka angielskiego, wiedzy o tańcu. Później weekendowa przerwa i kolejny maraton egzaminów.

W I Liceum Ogólnokształcącym im, Kazimierza Wielkiego w Zduńskiej Woli pisze 165 maturzystów, w II LO im. Jana Pawła II 112 osób, Zespole Szkół Zawodowych nr 1 im. Obrońców Westerplatte 2 osoby, w Zespole Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica 120 osób, w Zespole Szkół im. K. Kałużewskiego i J. Sylli w Karnicach 33 osoby, w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego 77 osób, a w CKU w Zduńskiej Woli 10 maturzystów.

Za wszystkich trzymamy kciuki.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj