Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Zielona zyskuje blask

Redakcja, 29.07.2013, 13:03

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Coraz więcej detali widać na odcinku remontowanej ul. Zielonej od ul. Dąbrowskiego do wysokości przedszkola. Jednak mimo zapowiedzi, że wspomniany fragment drogi będzie przejezdny wciąż stoją znaki zakazujące wjazdu.

← REKLAMA

Nie da się ukryć, że na ul. Zieloną wkracza nowa jakość. Będzie gładka nawierzchnia, równa kostka na chodniku i części wyznaczonej dla rowerzystów. Już teraz zamontowane są częściowo nowe lampy.

Ul. Zielona jest modernizowana kompleksowo na odcinku od ul. Dąbrowskiego do ul. Kilińskiego. Fragment, za który robotnicy wzięli się najpierw powinien być wkrótce gotowy, tak przynajmniej w połowie lipca obiecywał magistrat. Na razie fragment od ul. Dąbrowskiego do wysokości przedszkola jest jeszcze zamknięty dla ruchu. Prace przeniosły się też już na drugi odcinek, kończący się u zbiegu ul. Kilińskiego.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj