Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Dzień Otwarty Funduszy Europejskich

Redakcja, 14.05.2016, 12:58

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Dzień Otwarty Funduszy Europejskich zorganizowano w piątek w Środowiskowym Domu Samopomocy przy ul. Dąbrowskiego w Zduńskiej Woli.

← REKLAMA

Impreza miała przybliżyć mieszkańcom inwestycje, które wykonano za pieniądze unijne.

- My również chcieliśmy się pochwalić, że korzystamy z funduszy unijnych, dzięki czemu został zrealizowany projekt rewitalizacji budynku po byłej komendzie powiatowej policji. Teraz na dwóch piętrach mieści się Środowiskowy Dom Samopomocy, jest to już druga taka placówka w Zduńskiej Woli - mówi Jacek Czachorowski, dyrektor ŚDS.

Na piątkową imprezę zaproszono mieszkańców, w tym podopiecznych domów pomocy, którzy zaprezentowali swoje umiejętności muzyczne i plastyczne. Była też wystawa prezentująca inwestycje, które wykonano za pieniądze z Unii.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj