Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Naczelnik drogówki odszedł na emeryturę

Redakcja, 01.06.2016, 13:33

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

We wtorek o godzinie 14 w Komendzie Powiatowej Policji odbyła się uroczystość pożegnania odchodzącego na emeryturę naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego podinspektora Andrzeja Kucharskiego.

← REKLAMA

Podczas uroczystości podinspektorowi życzenia składali przybyli goście na tę uroczystość z urzędu miasta w Zduńskiej Woli i powiatu zduńskowolskiego. W imieniu policjantek i policjantów oraz pracowników cywilnych życzenia składała komendant policji w Zduńskiej Woli młodsza inspektor Małgorzata Mączyńska oraz jej zastępca młodszy inspektor Zbigniew Polek.

Andrzej Kucharski otrzymał od policjantów i pracowników cywilnych komendy pamiątkę w postaci blachy policyjnej, oprawionej w szkle.

Podinspektor Kucharski służbę pełnił od 1979 roku. W policji przepracował ponad 36 lat. W Zduńskiej Woli funkcję naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego piastował przez 17 lat.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj