Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Marzenia w ZS nr 1

Redakcja, 01.06.2016, 15:46

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

"Spełniamy marzenia" to hasło, które przyświecało imprezie z okazji Dnia Dziecka zorganizowanej w Zespole Szkół nr 1 przy ul. Kilińskiego w Zduńskiej Woli.

← REKLAMA

Co roku szkoła organizuje atrakcje dla najmłodszych z całego osiedla Tysiąclecia. Impreza odbyła się w ramach budżetu obywatelskiego, a jego gwiazdą był artysta Grzegorz Wilk, szerszej publiczności znany zapewne z programu "Jaka to melodia?". Artysta śpiewał, ale zachęcał też dzieciaki do nierezygnowania z marzeń, nawet jeśli coś stanie na ich drodze. Wilk swoją przeszkodę też napotkał - w 50 proc. ma uszkodzony słuch, to jednak nie uniemożliwiło mu muzycznej kariery.

- Chcesz grać w kosza, ale jesteś niski? Nie rezygnuj, znajdź sposób, aby pokonywać tych wysokich - motywował młodzież gość.

Atrakcji podczas imprezy było wiele - dmuchańce, dmuchane kule na wodzie, indiańska wioska, gry, malowanie twarzy, warsztaty artystyczne, a także przekąski.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj