Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Mieszkanka apeluje o remont Opiesińskiej

Redakcja, 06.06.2016, 14:19

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 4 komentarze
4

Ulica jest łatana, ale powinna być wyremontowana, aby i rowerzyści i piesi mogli się czuć bezpiecznie - uważa jedna z mieszkanek, która interweniowała w sprawie odcinka ul. Opiesińskiej w Zduńskiej Woli u radnych powiatowych.

← REKLAMA

- Nie waham się powiedzieć brzydko, że to są boby. Łata na łacie. Jest to niespójne. (…) Dziury się robią coraz większe. Jeżdżąc rowerem nie wiem czy patrzeć i omijać samochód, czy dziury. Nie ma chodników, nie ma pobocza, by tam ktoś mógł przejechać wózkiem inwalidzkim lub matka z wózkiem, to jest makabra - przedstawiała pani Krystyna.

Kobieta reprezentując mieszkańców tej części miasta udała się do radnych, aby prosić o wykonanie projektu remontu tego odcinka w tym roku, a prace przeprowadzić w przyszłym.

- Ta ulica jest ujęta w Wieloletnim Planie Inwestycyjnym, bodajże zapisana jest na rok 2017 do podjęcia działań. Na pewno myślelibyśmy w tym roku o jakiś przygotowaniach, natomiast jest jeszcze niezrealizowana przebudowa ul. Kilińskiego i Wiejskiej, które wypadły z dofinansowania w roku bieżącym, dlatego przede wszystkim chcemy je wdrożyć do realizacji, ale pamiętamy też o ul. Opiesińskiej - mówi starosta zduńskowolski Wojciech Rychlik.

Gwarancji, że dokumentacja zostałaby wykonana w tym roku starosta nie daje, najpierw trzeba przejrzeć finanse.

Coś cię zirytowało w naszym mieście, powiecie, zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Napisz do nas: redakcjamałpazdunskawola24.pl lub na naszym Facebookowym profilu ZdunskaWola24.pl. Tel. 888 455 666.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (4)

 • ~gość_2507 (IP: *.*.76.4), 07.06.2016, 11:14
  To ja zapraszam Panią z Opiesińskiej na ul. Jodłową. Wiem, Wiem jest to droga powiatowa, ale chciałbym, aby Pani poznała co oznacza fatalny stan drogi.............
  +2
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
  • ~gość_2514 (IP: *.*.244.114), 07.06.2016, 23:22
   Ale Opiesińską jeździ mnóstwo osób nie tylko ze Zduńskiej i nie tylko samochodami. To ulica prowadząca wprost na pobliski (1000m) Opiesin. A z Opiesina wiele osób jeździ rowerami. Na odcinku przy Siostrach to dwa auta się nie mogą minąć. Dziura na dziurze.
   0
   Jestem przeciw!
   Jestem za!
   Zgłoś do moderacji
  • ~gość_2507 (IP: *.*.251.135), 08.06.2016, 08:59
   Tak jakby Jodłową to tylko krowy gnali. Przecież tamtędy jeżdżą całe Karsznice, autobus, mieszkańcy wsi, Swędzieniejewice, Wygiełzów, Młodawin, dojazd do S-ki, myślę, że kilkukrotnie więcej niż Opiesińską.
   +1
   Jestem przeciw!
   Jestem za!
   Zgłoś do moderacji
 • ~gość_2508 (IP: *.*.22.140), 07.06.2016, 14:03
  Ja zapraszam na ul. Staszica! Zapraszam włodarzy Miasta i Powiatu.
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj